Nasza strona używa cookies i podobnych technologii. Informacja o ochronie danych osobowych jest dostępna po kliknięciu w link RODOBrak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Okresowy spadek ciśnienia wody ?

Szanowni Państwo,

w ostatnich upalnych dniach informujecie Nas o spadkach ciśnienia wody w okresach jej największego zapotrzebowania do celów socjalno-bytowych – tj. w godz. 16-22.

Informujemy, że jest to spowodowane znacznym rozbiorem wody przez używanie jej do celów gospodarczych, w szczególności do podlewania roślin. Aby zapobiegać tego typu zdarzeniom prosimy aby podlewanie ogródków przydomowych, trawników i upraw przy użyciu wody z sieci odbywało się w późnych godzinach wieczornych lub wcześnie rano. Używajmy wody rozsądnie. Korzystanie z wody do podlewania ogródków przez większość mieszkańców w tym samym czasie może powodować spadek ciśnienia w sieci, a nawet jej czasowy brak w niektórych rejonach.

Jednocześnie przypominamy , że używanie wody z hydrantów przeciwpożarowych do podlewania upraw i ogrodów jest zabronione!

ZGK Lubków Sp. z o.o.

Skip to content